רעיונות לעיצוב מטבח קטן

רעיונות לעיצוב מטבח בחלל קטן הוא אחד העיצובים המאתגרים שיש. בין אם המעצב הוא הדייר עצמו או לחילופין  שוכרים מעצב שיעצב את המטבח.  מעצב מטבח תמיד ישאיר את החותם המוכר שלו בכל חלל. דפוסים חוזרים של מעצב ומוטיבים עיצוביים ימצאו בכל בית, בה בשעה שדייר לעיתים יסתכן בעיצוב שיראה באיזה מגאזין מודפס על נייר כרומו משובח, ויחשוב שהעיצוב הוא הכי מתאים לחלל שלו  רעיונות לעיצוב מטבח בחלל קטן מצריך מחשבה. ראשית האקלים בו המטבח יותקן בארצות חמות צריך שהעץ יעמוד בתקן ולא יתרחב ויתכווץ כאשר מזג האוויר משתנה מחום קיצוני לקור קיצוני. בארצות קרות רצוי שמטבח ישרה אווירה חמימה ומזמינה ולכן הוא לא יהיה משופע בשיש וכו'
 
לתכננן נכון את המטבח בחלל הקטן
 
בחלל קטן צריך להילקח בחשבון שהמטבח מכיל בתוכו אביזרים חיוניים כמו מקרר, תנור כיריים, ארונות ,מגירות ומשטחי עבודה. הפתרונות צריכים להיות "חכמים" ועם אפשרות גישה נוחה ומזמינה. בעזרת פתרונות יצירתיים, אפשר למצוא לכל מוצר חשמלי את ייעודו  בתוך ארון  נסתר מהעין , דבר היוצר אשליה של שטח עבודה נקי וגדול. אפשרות נוספת היא רכישת מוצרים חשמליים אשר מיועדים במיוחד לחללים קטנים ולהתאימם כחלק מהארונות. השימוש במדפים פתוחים עלווניים  במקום ארונות עם דלתות ,יוצרת תחושה של אווריריות  ומרחב.  רעיונות לעיצוב מטבח בחלל קטן, מצריך לרכוש מוצרי חשמל שמיועדים לחללים הקטנים ולהתאימם כחלק מארונות המטבח.  אם אתם מעוניינים להסתיר את מוצרי החשמל, אפשרות נוספת היא, התקנת ארונות מטבח עם זכוכית חלבית, כך שמכשירי החשמל יוסתרו.   
 
נוחות ופונקציונליות גם במטבח הקטן
 
הדבר הראשון שיש לחשוב לפני רעיונות לעיצוב מטבח בחלל קטן, הוא הפונקציונליות לפני העיצוב. חשוב כי הכל יהיה נגיש למי שעובד במטבח. יש להתאים את גובה הארונות, כך שיהיו נגישים, ומה שחשוב הוא ליצור אווירה של מרחב באמצעות מבעים בהירים, אשר יקנו תחושה אופטית, של מרחב גדול יותר. לא כדאי להעמיס בריהוט של ארונות או כסאות ושולחן אוכל, ישנן פינות אוכל קטנות שהן מתקפלות ונשלפות, דבר שחוסך לנו מקום. גם ארונות המטבח, יהיו בגוונים בהירים, על מנת להעניק הרגשה של מרחב. הדגשים צבעוניים יכולים להיות כחלק  מתכנון או רעיונות לעיצוב מטבח בחלל קטן, למשל ברזים בגווני מתכת שונים ופרזול הארונות. גם החיפוי של הקירות במטבח יוכל להיות צבעוני מעט, מה שיוסיף חיים ועיצוב למטבח בחלל הקטן. יש לשים לב לתאורת המטבח שתהיה באור בהיר שתשרה אווירה של חום. המטבח שלנו הוא הלב של הבית וממש לא משנה אם הוא קטן או גדול, מה שחשוב הוא הפונקציונליות, הנוחות והעיצוב שיקנה הרגשה נעימה למי שנמצא בו.
 
לכל מידע הנוסף והתרשמותץ ממוצרים היכנסו לאתר המוביל: מזנוני כהן.