כיריים מיוחדים

כיריים

כיריים, למה אנו צריכים כיריים? כיריים, אלו כיריים לבחור למטבח שלנו? איזה סגנון עיצוב אנו רוצים לכיריים שלנו? כל אלה הן שאלות נפוצות כאשר חושבים על רכישת כיריים.

כיריים הם מוצר שעונה על כמה צרכים בסיסיים מאוד במטבח. אם ברצוננו לבשל מזון או לטגן מזון בכדי להתקין ארוחות כהלכה לנו ולמשפחה נדרשים לנו כיריים. כי הרי לא נדליק מדורה באמצע הסלון כדי לבשל ארוחה לנו ולמשפחה ולכן דרושים לנו כיריים בכדי לבצע את פעולות הכנת האוכל הדורשות חימום. על כן התשובה לשאלה הראשונה פשוטה למדי אנו צריכים כיריים כדי שנוכל להכין ארוחות כהלכה לנו ולמשפחה וגם לאורחים אם הם באים בחגים. בתקופות אחרות היו משתמשים באמצעים אחרים והחיים היו יותר מסובכים מההיבט של הכנת האוכל כמובן. היה צריך להדליק את האש ולבשל מה שהופך את התהליך למסובך הרבה יותר. כיום מה שמדרש מאיתנו הוא להדליק את הכיריים. הכיריים עונים על צורך בסיסי במטבח ולכן הם מוצר חיוני עבורנו.

כיריים כאמור הם מוצר חשוב במטבח ובשוק קיים מגוון רחב מאוד של כיריים. בעקרון ניתן לחלק את הכיריים הקיימים לשלושה סוגים: כיריים הפעולות בגז, כיריים חשמליות, כיריים קראמיות.

כיריים הפעולות בגז הן סוג הכיריים הנפוץ ביותר, כיריים אלו הם כיריים המחוברות לצינור גז המחובר לבלון גז מחוץ לבית. כיריים אלו היו סוג הכיריים המקובל ביותר במשך שנים רבות. גם כיום ברוב הבתים יש כיריים הפעולות בגז. כיריים הפעולות בגז עבר תמורות ושינויים במהלך השנים. יש היום בשוק כיריים הפעולות מגז שלכאורה הן מוצר בסיסי ופשוט יקרות ואיכותיות. יש כיריים המיוצרות על ידי חברות הידועות בכך שהן מייצרות מוצרים באיכות גבוהה. יש כיריים הפעולות בגז שיש להן עיצוב יוצא דופן וגם מבחינה פרקטית הן מכילות אלמנטים חדשניים. יש כיריים הפועלות בגז שיש בהם מקום לצליית ירקות ולהכנת אנטי פסטי. יש כיריים שמהמבנה שלהן שונה מהמנה הרגיל הכולל ארבע להבות, לכיריים יכולות להיות חמש להבות או יותר כאשר יש להבה נוספת במרכז הכיריים.

כיריים חשמליות הן כיריים שחשמל הוא מקור האנרגיה המזין אותן. כיריים אלו מחוברות לרשת החשמל הביתית וכך הן מחוממות. כיריים אלו מעוצבות בדרך כלל בצורה חלקה כאשר יש משטח שמתחתיו מספר גופי חימום המגיעים לחום גבוה מאוד בזמן קצר מאוד אשר מחליפים את הלהבות שניתן למצוא בכיריים הפועלות בגז. בהשוואה לכיריים הפעולות בגז כיריים אלו הן מוצר יוקרתי אשר גם מבחינה חזותית וגם מבחינה פרקטית יותר נוח לעבודה במטבח. כיריים אלו יהוו בעתיד תחליף לכיריים המסורתיות הפועלות בגז.

כיריים קראמיות הן פיתוח נוסף של כיריים חשמליות והן מוצר יוקרתי אף יותר בהשוואה לכיריים חשמליות.

התאמת כיריים מכל סוג למטבחים יוקרתיים. עכשיו באתר יגל.

 

לקריאה נוספת:  ייצור ארונות

                        ריצוף